www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Teatralno-kabaretowa Senior Show

Grupa teatralno-kabaretowa Senior Show MUTW

Koncert dla seniorów z Vila Nova de Pojares w Portygalii

Drukuj PDF

15.06.2024 roku w restauracji Manuka odbyło się spotkanie z seniorami z partnerskiego miasta Vila Nova de Pojares z Portygalii wraz z jego Prezydentem.
Senior Show został zaprezentował krótki koncert, który został odebrany przez portugalskich seniorów bardzo spontanicznie.
Wybraliśmy piosenki szybkie i rytmiczne by muzyka zachęcała do ruchu i tańca co nasi goście dali temu wyraz.
"Tyle słońca w całym mieście", "Wakacje z blondynką", "Być kobietą"," Bo z dziewczynami" oraz "Baby ach te baby".

Majówka 2024 z Senior Show w Pałacyku Oborskich

Drukuj PDF

Na zaproszenie Dyrekcji Samorządowego Centrum Kultury, w dniu 3 maja 2024roku w Pałacyku Oborskich wystąpiła grupa Teatralno-kabaretowa Senior Show Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Program składał sie z dwóch części: Pierwsza część miała tytuł "Powróćmy jak za dawnych lat" i były  to piosenki z lat 20-30. Druga część pt. "Być kobietą " więc jak sam tytuł wskazuje były to piosenki związane z kobietami.

Paryskie wspomnienia, widowisko muzyczne SENIOR SHOW, 13.03.2024

Drukuj PDF

„Paryskie wspomnienia” to niesamowity spektakl muzyczny w wykonaniu uzdolnionych seniorów z grupy teatralno-kabaretowej Senior Show, działającej przy Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

czytaj więcej >>>

Światowy Dzień Chorego, Chorzelów 11 luty 2024

Drukuj PDF

Chorzelowiacy połączyli Światowy Dzień Chorego z obchodami Dni Seniora, by ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich seniorów. Na zaproszenie dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie, Senior Show wystąpił z programem artystycznym.

Kolędowanie Senior Show 2024 na MUTW

Drukuj PDF

5 stycznia 2024 roku w SCK w Mielcu odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne dla słuchaczy Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Spotkanie opłatkowe środowisk senioralnych

Drukuj PDF

W dniu 12 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla środowisk senioralnych zorganizowane przez Prezydenta miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego.

Doroczna wystawa KŚT "Gdy zabraknie słów"

Drukuj PDF

Doroczna wystawa twórców Klubu Środowisk Twórczych "Gdy zabraknie słów" odbyła się 12 listopada 2023 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu.

Spotkanie z seniorami w Wampierzowie 2023

Drukuj PDF

Spotkanie z seniorami w Wampierzowie
5 listopada 2023 roku dostaliśmy zaproszenie od władz Gminy Wadowice by dać koncert dla seniorów w Wampierzowie. Senior SHOW przygotował 45 minutowy spektakl złożony z piosenek i monologów ale niestety choroba uniemożliwiła udział w występie Cecylii i mnie.

Strona 1 z 5