www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Teatralno-kabaretowa Senior Show

Grupa teatralno-kabaretowa Senior Show MUTW

Występy Senior SHOW w czerwcu 2023 roku

Drukuj PDF

30 czerwca 2023 - Prezentacja osiągnięć artystycznych grup Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku jako podsumowanie roku akademickiego 2022-2023, Grupa teatralno-kabaretowa Senior Show wystąpiła z piosenkami ze spektaklu pt. "Paryskie niebo".

Jubileusz 15 – lecia Grupy Teatralno-kabaretowej SENIOR SHOW - 19.05.2023

Drukuj PDF

19 maja 2023 roku Grupa Teatralno-Kabaretowa SENIOR SHOW świętowała Jubileusz 15-lecia działalności.link do galerii: https://wicherski1.blogspot.com/2023/05/jubileusz-15lecia-grupy-teatralno.html#more

Dzień kobiet w Gminie Niwiska

Drukuj PDF

7 marca 2023 roku, reprezentantki Senior Show - Cecylia i Mariola wystąpiły na spotkaniu z okazji Dnia Kobiet organizowanym przez Gminę Niwiska. Spotkanie odbyło się w pięknym Dworku Jana Hupki i wspólnie z Formacją Taneczną "Gracja" dały popis swoich talentów. Cecylia zaśpiewała "Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia", a piosenką "Serduszko puka w rytmie cha-cha " rozgrzała zebraną tam publiczność. Mariola zaprosiła Panie do tańca by wspólnie z nią "Przetańczyć cała noc" oraz razem pomarzyć w piosence "O czym marzy dziewczyna".

Senior Show grał dla WOŚP 2023

Drukuj PDF

Juz po raz piąty z Senior Show zostały zaproszony do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu, co jest dla nas ogromnym zaszczytem.  29 stycznia 2023 roku wystąpiłyśmy w SCK z koncertem zatytułowanym "Przeżyć wszystko jeszcze raz", który składał się z trzech części. W pierwszej części wystąpiliśmy z piosenkami z okresu lat 20-30 - tych: wspólne wykonanie piosenek "Już nie zapomnisz mnie " oraz "Ta mała piła dziś" przedzieliła Mariola śpiewając "Odrobinę szczęścia w miłości" oraz Urszula z "Błękitnym ekspresem".

Koncert kolęd i pastorałek SCK Mielec 2022

Drukuj PDF

28 grudnia 2022 roku odbył się koncert kolęd i pastorałek w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu, którego organizatorem było Towarzystwo Śpiewacze "Melodia". Na koncert przygotowaliśmy kolędy i pastorałki: Pastorałka Od serca do ucha,  Zaśnij Dziecino,  Maleńka miłość, Jam jest dudka, Rodzi się Bóg.

Kolędowanie w TPD w Mielcu

Drukuj PDF

20 grudnia 2022 roku na zaproszenie Prezeski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Mielcu Grażyny Chamielec, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Wigilii zorganizowanej w placówce Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Patriotycznie na MUTW

Drukuj PDF

18 listopada 2022 roku przed planowanym wykładem na MUTW odbył się krótki koncert z okazji Święta Niepodległości z udziałem Chóru Echo oraz Senior Show. W naszym wykonaniu słuchacze usłyszeli piosenkę "Powrócisz tu.." oraz piękną nostalgiczną antywojenną piosenkę "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" do podkładu akordeonowego Zbigniewa Pietrzyka.

Jubileusz 50-lecia Klubu Seniora "Złota Jesień"

Drukuj PDF

Klub Seniora "Złota Jesień" działający przy Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu 20 października 2022 roku świętował Jubileusz 50-lecia powstania.
Senior Show został zaproszony przez organizatorów do wystąpienia z krótkim koncertem.

Strona 1 z 4