www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktualności MUTW

Aktualności MUTW 2023/2024

Zmiana tematyki wykładów

Drukuj PDF

W dniu 07.06.2024r. (piątek) ulega zmianie  zaplanowany na ten dzień wykładowca wraz z tematem wykładu, z przyczyn leżących po stronie wykładowcy.
Aktualny temat na 07.06.2024: „W co grają ludzie – transakcyjne gry komunikacyjne” , Małgorzata Makowska.

Na Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu-Dzikowie

Drukuj PDF

W dniu 27.05.2024r słuchacze Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w wycieczce do Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu-Dzikowie.

Kopiec Kościuszki w Połańcu

Drukuj PDF

W dniu 12 maja 2024 roku, kopiec Kościuszki w Połańcu.  230 rocznica ogłoszenia Uniwersału Połanieckiego.

Spotkanie FT Gracja z dziećmi w Czerminie

Drukuj PDF

10 maja 2024 roku kilka par Formacji Tanecznej Gracja Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyło w spotkaniu z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czerminie. W trakcie spotkania tancerze zaprezentowali stroje i elementy tańca ludowego.

Patriotyczny koncert majowy Chóru Echo MUTW

Drukuj PDF

Kolejna grupa artystyczna Chór Echo, Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowała i zaprezentowała słuchaczom piękny patriotyczny koncert majowy w dniu 10 maja 2024 roku, w Sali wystawienniczej SCK.

Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku – artystycznie

Drukuj PDF

Dzień Tańca Wadowice 2024

W dniu 27.04.2024 roku w Wadowicach odbył się ogólnopolski przegląd duetów i zespołów dorosłych i seniorów pt "Dzień Tańca Wadowice 2024". Do konkursu w kategorii wiekowej 55+ zgłosiły się 3 zespoły. Dwa pierwsze miejsca  (ex aequo), przypadły:
Formacji Tanecznej Gracja i Ale Babki z Wadowic.

Majówka 2024 z Senior Show w Pałacyku Oborskich

Drukuj PDF

Na zaproszenie Dyrekcji Samorządowego Centrum Kultury, w dniu 3 maja 2024roku w Pałacyku Oborskich wystąpiła grupa Teatralno-kabaretowa Senior Show Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Program składał sie z dwóch części: Pierwsza część miała tytuł "Powróćmy jak za dawnych lat" i były  to piosenki z lat 20-30. Druga część pt. "Być kobietą " więc jak sam tytuł wskazuje były to piosenki związane z kobietami.

Wycieczka MUTW do Zamościa, 23.04.2024

Drukuj PDF

Kolejny raz, słuchacze MUTW odbyli wycieczkę turystyczną do Zamościa (poprzednia w 2018 roku),nazywanego „Perłą Renesansu”. To jedno z najpiękniejszych miast Polski dzięki zabytkowemu Staremu Miastu wpisanemu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Zdrowych, pogodnych świąt Wielkanocnych

Drukuj PDF

Zdrowych, pogodnych świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja

Strona 1 z 4