www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Formacja Taneczna „GRACJA”

Formacja Taneczna GRACJA MUTW, aktualności

Jubileusz 5-lecia Formacji Tanecznej „GRACJA”, historia działalności

Drukuj PDF

Jubileusz 5-lecia Formacji Tanecznej „GRACJA”
Maria Karaś - historia działalności
DK SCK w Mielcu, 6.05.2022 roku
link do filmu: https://youtu.be/o4BjNmdMfUI

Dzień Chorego w DPS Mielec

Drukuj PDF

12 lutego 2019 roku w DPS w Mielcu uroczyście obchodzono Dzień Chorego. Formacja taneczna "Gracja" MUTW, miała zaszczyt wystąpić w intencji Światowego Dnia Chorego w zorganizowanej uroczystości.

Międzynarodowy Dzień Seniora i Chorego w Gminie Mielec

Drukuj PDF

9 lutego 2019 roku w Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Chorego oraz Święta Seniora. Wydarzenie to tradycja, która na stałe wpisała się w kalendarz rocznic Gminy Mielec oraz w parafii pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie.

Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II to symbol prawdziwie ludzkiej pamięci, szacunku i miłości do ludzi starszych i schorowanych. Uroczystość rozpoczęła się  Mszą Świętą odprawioną w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Następnie uczestnicy wydarzenia przeszli do Ośrodka Kultury. Przy wypełnionej do ostatniego miejsca sali, seniorzy podziwiali występy Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”, Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz gościa specjalnego Formacji Tanecznej „GRACJA” Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

27. Finał WOŚP w Mielcu

Drukuj PDF

Występ Formacji Tanecznej GRACJA MUTW w ramach 27.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu dnia 13 stycznia 2019 roku.
Miejscem głównych wydarzeń 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu był Dom Kultury SCK. To tutaj na scenie wystąpili lokalni artyści, tutaj działał mielecki sztab WOŚP. Finał zakończyło tradycyjne światełko do nieba - tym razem w formie wypuszczonych do nieba czerwonych balonów.

Dzień Mielecki w Łańcuckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Drukuj PDF

13 grudnia 2018 roku na program Mieleckiego Dnia w Łańcucie złożyły się występy Formacji Tanecznej „Gracja”, recytacja wierszy naszych twórców w ich wykonaniu Henryka Piechockiego i Ewy Siembidy oraz sztuka teatralna pt. „Zaręczyny” w reżyserii Magdaleny Betlei  w wykonaniu Grupy teatralno-kabaretowej „SENIOR SHOW”.

III Mieleckie Dni Seniora 2018

Drukuj PDF

Występ Formacji Tanecznej GRACJA MUTW podczas Gali III Mieleckich Dni Seniora 2018 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu dnia 10 października 2018 roku.

 

V Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów

Drukuj PDF

6 października 2018 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się V Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów.
Uczestnikami imprezy były zespoły artystyczne działające w ramach Uniwersytetów Trzeciego Wieku. W spotkaniach wzięły udział 32 zespoły (ponad 500 uczestników) z: Alwerni, Będzina, Bytomia, Chrzanowa, Jaworzna, Kłomnic, Koziegłów, Libiąża, Oświęcimia, Miechowa, Mielca, Pszczyny, Tarnowskich Gór, Świątnik Górnych, Wadowic, Wodzisławia Śląskiego, Żor.
Odbyły się prezentacje konkursowe w pięciu kategoriach: taniec, kabaret, zespoły wokalne, chóry, małe formy teatralne.

Strona 1 z 2