www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci

Program Walnego Zebrania Członków MUTW 2023

Drukuj PDF

Działając na podstawie par. 21 pkt 2 i 3 Statutu Stowarzyszenia MUTW, Zarząd Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. zwołuje, sprawozdawcze Zwyczajne Walne Zebranie Członków MUTW, które odbędzie się 31.03.2023 roku  w sali nr 3 SCK i rozpocznie się o godz. 12.00 pierwszy termin lub o godz. 12.15 drugi termin.

Program Walnego Zgromadzenia

Noworoczne kolędowanie 2023 na MUTW

Drukuj PDF

Noworoczne kolędowanie 2023 studentów Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, 27.01.2023

Spotkanie Walentynkowe 2023 dla Seniorów

Drukuj PDF

Zarząd Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza członków  wraz z osobami towarzyszącymi na „Spotkanie Walentynkowe dla Seniorów”.
Spotkanie odbędzie się w Restauracji Imperium, ul. Powstańców Warszawy dnia 14.02.2023 (wtorek).

KLUB SENIOR + rozpoczyna swoje funkcjonowanie

Drukuj PDF

KLUB SENIOR + rozpoczyna swoje funkcjonowanie

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski uprzejmie informuję, że Rada Miejska w Mielcu podjęła uchwałę o utworzeniu ośrodka wsparcia pod nazwą:
KLUB SENIOR +
, który rozpoczyna swoje funkcjonowanie z dniem 02.01.2023 roku w pomieszczeniach w budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4.

Niniejszy program realizuje cele polityki społecznej wobec osób starszych w oparciu o założenia rządowego, wieloletniego programu „Senior+” na lata 2021-2025.

Wycieczka słuchaczy MUTW do Wiśnicza i Dębna

Drukuj PDF

25 października 2022 roku liczna grupa słuchaczy MUTW wyruszyła na wycieczkę do Wiśnicza i Dębna. Z każdym kilometrem drogi pogoda poprawiała się, po dotarciu do celu, do Zamku w Wiśniczu słońce przebiło się i dodatkowo ubarwiło już i tak wybarwione liście. Po spotkaniu z sympatyczną przewodniczką rozpoczęliśmy zwiedzanie pięknego i monumentalnego zamku.

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/23 na Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Drukuj PDF

Mieleccy studenci-seniorzy po raz kolejny wrócili na sale wykładowe, 7 października 2022 roku, w mieleckim SCK odbyła się inauguracja roku akademickiego 2022/2023 Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zasady obowiązujące przy organizowaniu wszelkich wyjazdów za pośrednictwem MUTW

Drukuj PDF

I. W ramach działalności statutowej MUTW organizowane są wyjazdy jednodniowe:
- turystyczne mające w swoim zakresie zwiedzanie ciekawych miejsc na terenie Polski, organizowane przez koordynatora Zarządu ds turystyki.
- kulturalne z zakresem wyjazdu do teatru, opery, kina, na musicale, zwiedzanie muzeum, wystaw, na spotkania z ciekawymi ludźmi z obszaru kultury i sztuki, organizowane przez koordynatora - Członka Zarządu ds. kulturalnych lub inną osobę na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

II. Wyjazdy mogą być organizowane z dopłatą  kosztów transportu słuchaczom MUTW w wysokości określonej uchwałą Zarządu i uwzględnione w planie pracy i budżecie na dany semestr. Wyjazdy organizowane poza planem dotyczą pełnej odpłatności.

V Mieleckie DNI SENIORA 2022

Drukuj PDF

Miasto Mielec hucznie zakończyło V Mieleckie Dni Seniora. Przedstawiciele licznych grup integrujących lokalną społeczność przemaszerowali mielecką starówką docierając na Rynek, gdzie przygotowano wiele atrakcji.
Mielecka Starówka 17.09.2022, finał integracji międzypokoleniowejlink: https://wicherski1.blogspot.com

Wycieczka słuchaczy MUTW do Kielc i Chęcin 2022

Drukuj PDF

9 września 2022 roku słuchacze MUTW w licznej grupie wyruszyli na wycieczkę do Kielc i Chęcin. Po spotkaniu z sympatyczną przewodniczką panią Danusią ruszyliśmy w miasto.
Wprawdzie spodziewaliśmy się że wycieczka będzie intensywna, bogata w informacje, ale wiedza historyczna naszej przewodniczki nas zadziwiła.

Strona 1 z 2