www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci

Wycieczka MUTW do Lublina i Majdanka 2019

Drukuj PDF

06 czerwca 2019 roku pokaźna grupa słuchaczy MUTW (54 osoby) zebrała się, aby odbyć wycieczkę do Lublina i Majdanka. Droga przebiegła niepostrzeżenie i już o 9-tej spotkaliśmy się z przewodniczką panią Iwoną Kwiecińską – Goździk. Ku naszemu zaskoczeniu przywitała nas ubrana w piękną, długą z trenem suknię dworską, jakże bardzo pasującą do odwiedzanych przez nas miejsc.

Ramowy program IV Mieleckich Dni Seniora 2019

Drukuj PDF

Mielecka Rada Seniorów wspólnie z Mieleckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku po raz czwarty organizuje Mieleckie Dni Seniora. Celem organizacji tego wydarzenia jest pobudzenie mieleckich seniorów do aktywnego trybu życia,  aby pokazać tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą, jak ciekawie, pożytecznie, aktywnie i twórczo można żyć w Mielcu, co można zrobić dla innych i dla siebie – dla swojego zdrowia, kondycji fizycznej czy dobrego samopoczucia .

Jubileusz 35-lecia UTW UR

Drukuj PDF

W dniu 21 maja 2019 roku odbyły się w Rzeszowie uroczystości Jubileuszu 35-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego.  Wśród zaproszonych gości udział w uroczystościach wzięły delegacje  Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Podkarpacia i z Ostrowca Świętokrzyskiego. Nasz Uniwersytet reprezentowali: Prezes Zarządu MUTW Elżbieta Kwiatkowska i członek zarządu Porozumienia Podkarpackich UTW Feliks Czop.

 

Zaproszenie na imprezy organizowane przez Dom Kultury SCK w maju

Drukuj PDF

15 maja 2019r. – wystawa podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu - Centrum Wystawiennicze DK SCK, wernisaż w dniu 15 maja godz.10.30, wystawa potrwa do 29 maja.
17 maja 2019r. – „Kultura Nocą” - sala nr 1, godz. 19.30 „przetańczyć  z Tobą chcę całą noc” – koncert Formacji Tanecznej „Gracja” i Grupy kabaretowej „Senior-Show”,  Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,

Koncert "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”

Drukuj PDF

"To Senior Show w ten noc Wam gra, o nas nie zapomnicie, Niech z nami wciąż zabawa trwa, choć czasem zatęsknicie...".
17 maja 2019 roku w sali nr 1 Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbył się koncert zatytułowany " Przetańczyć z Tobą chcę całą noc". Przez ponad godzinę przy współpracy Formacji Tanecznej "Gracja" bawiliśmy licznie zgromadzoną publiczność. Koncert ten prowadziła Anna Paprocka, w którym wystąpiły w tanecznych rytmach : Barbara Wiącek, Cecylia Lipa, Elżbieta Plata oraz Maria Sowińska.

Wycieczka słuchaczy MUTW do Przemyśla i Bolestraszyc

Drukuj PDF

16 maja 2019 roku spora grupa słuchaczy naszego Uniwersytetu (przeszło 50 osób) udała się do Przemyśla na wycieczkę. Droga piękną autostradą upłynęła niepostrzeżenie, i już przed 9.00 nastąpiło spotkanie z naszym przewodnikiem Grzegorzem Hopem.

VII Marsz Nordic Walking 2019

Drukuj PDF

11 maja 2019 roku odbył się VII Marsz Nordic Walking zorganizowany przez Stowarzyszenie "Akademia Złotego Wieku" UTW w Wejherowie. Wszyscy studenci UTW w całym kraju mieli rozpocząć marsz o tej godzinie i przejść 5 km. W tej akcji jako MUTW braliśmy udział pierwszy raz, w mieleckim marszu uczestniczyło 29 osób. Rozpoczęliśmy marsz spod Góry Cyranowskiej przez Cyrankę na mieleckie Błonia.

Wycieczka słuchaczy MUTW w Góry Świętokrzyskie

Drukuj PDF

Słuchacze Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku udali się 5 maja 2019 roku na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Po niedługiej podróży spotkaliśmy się z naszą przewodniczką panią Danutą Ramiączko i rozpoczęliśmy zwiedzanie Średniowiecznej Osady w miejscowości Huta Szklana w gminie Bieliny.

MUTW plan wykładów 2018-2019

Drukuj PDF

PLAN wykładów Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 
na II semestr roku akademickiego 2018/2019

Strona 1 z 9