www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktualności MUTW

Aktualności MUTW 2022/2023

Wycieczka słuchaczy MUTW do Wiśnicza i Dębna

Drukuj PDF

25 października 2022 roku liczna grupa słuchaczy MUTW wyruszyła na wycieczkę do Wiśnicza i Dębna. Z każdym kilometrem drogi pogoda poprawiała się, po dotarciu do celu, do Zamku w Wiśniczu słońce przebiło się i dodatkowo ubarwiło już i tak wybarwione liście. Po spotkaniu z sympatyczną przewodniczką rozpoczęliśmy zwiedzanie pięknego i monumentalnego zamku.

Jubileusz 50-lecia Klubu Seniora "Złota Jesień"

Drukuj PDF

Klub Seniora "Złota Jesień" działający przy Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu 20 października 2022 roku świętował Jubileusz 50-lecia powstania.
Senior Show został zaproszony przez organizatorów do wystąpienia z krótkim koncertem.

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/23 na Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Drukuj PDF

Mieleccy studenci-seniorzy po raz kolejny wrócili na sale wykładowe, 7 października 2022 roku, w mieleckim SCK odbyła się inauguracja roku akademickiego 2022/2023 Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zasady obowiązujące przy organizowaniu wszelkich wyjazdów za pośrednictwem MUTW

Drukuj PDF

I. W ramach działalności statutowej MUTW organizowane są wyjazdy jednodniowe:
- turystyczne mające w swoim zakresie zwiedzanie ciekawych miejsc na terenie Polski, organizowane przez koordynatora Zarządu ds turystyki.
- kulturalne z zakresem wyjazdu do teatru, opery, kina, na musicale, zwiedzanie muzeum, wystaw, na spotkania z ciekawymi ludźmi z obszaru kultury i sztuki, organizowane przez koordynatora - Członka Zarządu ds. kulturalnych lub inną osobę na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

II. Wyjazdy mogą być organizowane z dopłatą  kosztów transportu słuchaczom MUTW w wysokości określonej uchwałą Zarządu i uwzględnione w planie pracy i budżecie na dany semestr. Wyjazdy organizowane poza planem dotyczą pełnej odpłatności.

VIII Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów, Stalowa Wola 24.09.2022

Drukuj PDF

Senior Show wziął udział w tym Przeglądzie i startował w kategorii - zespoły wokalne - za wykonanie piosenek:  "Ech mała", Ta mała piła dziś, oraz "Ja sie boję sama spać" szanowne JURY przyznało nam Srebrny Dyplom. Wystąpiliśmy w składzie: Cecylia Lipa, Mariola Kowalska, Urszula Sztorc, Maria Sowińska.

V Mieleckie DNI SENIORA 2022

Drukuj PDF

Miasto Mielec hucznie zakończyło V Mieleckie Dni Seniora. Przedstawiciele licznych grup integrujących lokalną społeczność przemaszerowali mielecką starówką docierając na Rynek, gdzie przygotowano wiele atrakcji.
Mielecka Starówka 17.09.2022, finał integracji międzypokoleniowejlink: https://wicherski1.blogspot.com

Senior SHOW na V Mieleckich Dniach Seniora 2022

Drukuj PDF

Mielecka Starówka 17.09.2022, finał integracji międzypokoleniowej
Senior Show na Senioriadzie Mielec 2022

Wycieczka słuchaczy MUTW do Kielc i Chęcin 2022

Drukuj PDF

9 września 2022 roku słuchacze MUTW w licznej grupie wyruszyli na wycieczkę do Kielc i Chęcin. Po spotkaniu z sympatyczną przewodniczką panią Danusią ruszyliśmy w miasto.
Wprawdzie spodziewaliśmy się że wycieczka będzie intensywna, bogata w informacje, ale wiedza historyczna naszej przewodniczki nas zadziwiła.

XVII Festyn Parafialny w Rzochowie

Drukuj PDF

4 września 2022 grupa SENIOR SHOW miała zaszczyt uczestniczyć we wspaniałym XVII Festynie Parafialnym w Rzochowie. Dopisała i piękna pogoda i publiczność.
Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie.

Strona 1 z 2