www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Fotograficzna

Sekcja fotograficzna MUTW

Grażyna Pieróg-Kotlarz zaprasza na wystawę twórczości „Rok w mojej sztuce”

Drukuj PDF

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na wystawę twórczości artystycznej Grażyny Pieróg-Kotlarz pt. „Rok w mojej sztuce”.
Wernisaż odbędzie się 8 marca o godzinie 17:00 w Sali wystawowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie.

Fotoalbum Mielec w obiektywie studentów MUTW

Drukuj PDF

W związku z realizacją warsztatów „Współczesna fotografia cyfrowa” Sekcja Fotograficzna MUTW przygotowała wydanie fotoalbumu „Mielec w obiektywie studentów MUTW”. Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Pasja, profesjonalizm, kreatywność – drogą rozwoju Uniwersytetu Trzeciego Wieku", organizowanego przez Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie.

Zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Drukuj PDF

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia ,
oraz wszelkiej pomyślności na Nowy Rok 2018 dla członków sekcji fotograficznej.

opiekun:GP-K


SEKCJA FOTOGRAFICZNA MUTW 2017-2018

Drukuj PDF

Rozpoczynamy rok akademicki 2017/2018. Ale wróćmy jeszcze do września, 6.09.2017 odbyły się VII Spotkania Lotniczych Pokoleń-Mielec 2017, w trakcie których ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "SAMOLOT W OBIEKTYWIE I PALECIE BARW”. Brak pasjonatów lotnictwa w sekcji fotograficznej spowodował, że Grażyna Pieróg-Kotlarz reprezentowała solo siebie  jak i MUTW, zgłaszając na konkurs swoje prace fotograficzne, które nagrodzone zostały III miejscem.

Wystawa sekcji fotograficznej „PASJA, PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ – DROGĄ ROZWOJU UTW"

Drukuj PDF

Nowy rok akademicki MUTW 2017/2018 już rozpoczęty. Sekcja fotograficzna pod opieką Grażyny Pieróg-Kotlarz rozpoczęła swoją działalność nieco wcześniej. Już pod koniec czerwca rozpoczęła prace w ramach projektu „PASJA, PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ – DROGĄ ROZWOJU UTW".

„WIOSNA I WIELKANOC 2017” w fotografii członków MUTW w Mielcu

Drukuj PDF

Kolejna wystawa członków MUTW w Mielcu odbyła się w dniu 7 kwietnia 2017.
Temat wystawy: ”Wiosna i Wielkanoc”. Wystawę zorganizowała sekcja fotograficzna z udziałem członków sekcji malarsko-rękodzielniczej pod kierunkiem opiekunki obu grup Grażyny Pieróg-Kotlarz.

Strona 1 z 2