www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Teatralno-kabaretowa Senior Show

Grupa teatralno-kabaretowa Senior Show MUTW w Mielcu

Drukuj PDF

Senior Show Koncert w Weryni pt. Czar lat 80 i 90
28-06-2019
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Werynia zaprosiło nas by z młodzieżą działającą w tamtejszym Domu Kultury dać wspólny koncert z piosenkami nawiązującymi do lat 80 i 90. Koncert odbył się w dniu 29 czerwca 2019r. a prowadziła go nasza reżyserka Magdalena Betleja oraz Tomasz Łępa z radia Leliwa. Było to ciekawe zderzenie młodych wykonawców , którzy te piosenki znają jedynie z płyt w przeciwieństwie do nas gdzie utwory te nuciliśmy na co dzień. Atmosfera na widowni wspaniała, publiczność reagowała bardzo spontanicznie śpiewając z nami  znane im przeboje lat 80-90.

[czytaj więcej] >>>


Senior Show  Czar lat 80 i 90
28-06-2019
W dniu 28 czerwca 2019 roku odbyło sie uroczyste zakończenie roku akademickiego MUTW 2018 - 2019 w sali widowiskowej SCK w Mielcu. Na ten dzień przygotowaliśmy program rozrywkowy z piosenkami lat 80 - 90 -tych ubiegłego stulecia. W latach 80-tych powstało najwięcej hitów muzyki popularnej i rockowej, które do dziś chętnie słuchają już dwa pokolenia. Lata 80-90 to okres wielkiego szaleństwa modowego, wielu kolorów i buntu, dziwnych fryzur, marynarek z wypchanymi ramionami .  Odważne zestawienia kolorystyczne to jedna z cech stylu lat 90.

[czytaj więcej] >>>


Nasza jest noc czyli Senior Show na Pikniku Rodzinnym w Kupnie
23-06-2019
23 czerwca 2019 roku w piękne niedzielne popołudnie Senior Show pojechał do Kupna koło Kolbuszowej by wystąpić na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez tamtejsze władze Gminy.  Z programem  pt. "Nasza jest noc" przez 3 5minut bawiliśmy licznie zgromadzoną publiczność, która spontanicznie  reagowała na nasze piosenki i monologi.

[czytaj więcej] >>>


Koncert "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”
17-05-2019
"To Senior Show w ten noc Wam gra, o nas nie zapomnicie, Niech z nami wciąż zabawa trwa, choć czasem zatęsknicie..."

17 maja 2019 roku w sali nr 1 Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbył się koncert zatytułowany "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc". Przez ponad godzinę przy współpracy Formacji Tanecznej "Gracja" bawiliśmy licznie zgromadzoną publiczność. Koncert ten prowadziła Anna Paprocka, w którym wystąpiły w tanecznych rytmach : Barbara Wiącek, Cecylia Lipa, Elżbieta Plata oraz Maria Sowińska.
[czytaj więcej] >>>


Senior Show i Mieleckie Obchody Światowego Dnia Poezji
23.03.2019
Ideą Światowego Dnia Poezji jest czytanie i popularyzowanie poezji. 23 marca 2019r w Pałacyku Oborskich Mielecka Grupa Literacka  SŁOWO TMZM przypomniało wiersze z Almanachu "Schowane między słowami".
Spotkanie prowadziła dyr. Miejskiej Biblioteki Publicznej Jolanta Strycharz, która razem z recytatorami stworzyła niepowtarzalny klimat a w świat muzyki zabrały słuchaczy Magdalena Betleja, Cecylia Lipa oraz Elżbieta Plata z naszej grupy Senior Show nadając temu spotkaniu rozrywkowej nutki.

 


Senior Show "Być Kobietą" z okazji Dnia Kobiet
9.03.2019
W dniu 8 marca 2019 roku odbyło się spotkanie słuchaczy MUTW, które tym razem miało charakter artystyczny, powiązany z przypadającym w tym dniu Świętem Kobiet.  Swoje osiągnięcia zaprezentowały poszczególne grupy działające w ramach naszego Uniwersytetu. Oczywiście nie mogło zabraknąć również i naszego występu . Przedstawicielki  Senior Show w osobach Basi Wiącek, Cecylii Lipy oraz Eli Platy dały piękny popis swoich umiejętności wokalnych a Basia rozbawiła publiczność monologiem "Czupiradło".

 


Już na następny dzień tj. 9 marca 2019 roku grupa udała się do Brnia Olesno. Zaproszenie wysłało Centrum Polonii - Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu Olesno. W Dworze Konopków usytuowanym w pięknym parku odbyło sie spotkanie z okazji Dnia Kobiet, na którym Senior Show dał występ zatytułowany "Być Kobietą". Licznie zgromadzona publiczność widocznie rozbawiana występem przyjęła naszą grupę serdecznie nie szczędząc oklasków.Niewątpliwie monologi Ani Paprockiej bawiły zebranych słuchaczy.


Występ Senior Show z okazji Dnia Seniora w Borowej
17.02.2019
W niedzielę 17 lutego 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowej odbyło sie uroczyste spotkanie, na które zostali zaproszeni seniorzy z Gminy Borowa.  Po części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowa,  na której min. wystąpił  Senior Show, który bawił seniorów piosenkami i monologami w wykonaniu Anny Paprockiej, Barbary Wiącek, Cecylii Lipy oraz Elżbiety Plata.


Senior Show grał dla Owsiaka
13.01.2019
Miejscem głównych wydarzeń 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu był Samorządowy Dom Kultury. Na scenie Sali nr 1 wystąpili lokalni artyści, wśród nich nie mogło zabraknąć naszej grupy. Zaproszenie otrzymane od organizatorów przyjęliśmy z radością, ponieważ grać dla Owsiaka to ogromny zaszczyt. Senior Show wystąpił z programem "Być Kobietą" oraz "Powróćmy jak za dawnych lat".
Dla WOŚP grali: Anna Paprocka, Cecylia Lipa, Elżbieta Plata oraz opisująca to wspomnienie Maria Sowińska.


Kolędowanie z Senior Show
11-01-2019
20 grudnia 2018 roku w restauracji "Frezja" odbyło sie spotkanie władz miasta Mielca z przedstawicielami organizacji senioralnych w naszym mieście i aktywnymi seniorami wyłonionymi w czasie III Mieleckich Dni Seniora. Część artystyczna w wykonaniu "Senior Show" nadała temu spotkaniu świątecznego nastroju .
11 stycznia 2019 roku odbyło się spotkanie kolędowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku gdzie Chór uniwersytecki "Echo" dał koncert kolęd i pastorałek włączając również słuchaczy we wspólne śpiewanie kolęd. Swój akcent kolędowy zaznaczył również "Senior Show".
11 stycznia 2019 roku w godzinach wieczornych odbył sie opłatek noworoczny dla członków oraz sympatyków Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej w klubie KLEKS  Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.
Licznie zgromadzonych uczestników spotkania przywitał pięknymi kolędami, okolicznym monologiem oraz wierszami zespół "Senior Show" w składzie : Anna Paprocka, Maria Sowińska, Cecylia Lipa, Elżbieta Plata, wprowadzając świąteczny klimat opłatkowego spotkania.