www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Władze

Zarząd MUTW 2018-2020

Drukuj PDF

Władze Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mielcu III kadencji 2018 – 2020,
wybrane w dniu 02.03.2018 roku przez Walne Zebranie Członków MUTW


Zarząd MUTW 2018-2020


l.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Elżbieta Kwiatkowska

Prezes Zarządu

2

Grażyna Bieniek

Wiceprezes Zarządu ds. naukowych

3

Barbara Gadomska

Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych i wolontariatu

4

Maria Działowska

sekretarz

5

Janina Wiącek

skarbnik

6

Elżbieta Błasiak

Członek Zarządu- koordynator ds. sportu

7

Maria Karaś

Członek Zarządu- koordynator pomocy koleżeńskiej

8

Fryderyk Łakomy

Członek Zarządu- koordynator ds. integracyjnych i gospodarczych

9

Teresa Paterak

Członek Zarządu- koordynator ds. profilaktyki zdrowotnej

10

Maria Sowińska

Członek Zarządu-koordynator ds. kulturalnych





Komisja Rewizyjna


1

Feliks Czop

Przewodniczący

2

Renata Banaś

Z-ca przewodniczącego

3

Alfred Kamiński

Sekretarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Grupy i sekcje zainteresowań działające w roku 2017/2018

L.p

Sekcja/grupa zainteresowań

Prowadzący/ starosta grupy

Koordynator ze strony Zarządu

1.

Grupa teatralna

SENIOR SHOW

Reżyser: Magdalena Kriger

Starosta: Cecylia Lipa

Maria Sowińska

2.

Chór ECHO

Dyrygent:  Malgorzata Leśniak

Starosta: Fryderyk Łakomy

Fryderyk Łakomy

3.

Formacja par tanecznych GRACJA

Choreograf: Alicja Skopińska-Parys

Starosta: Maria Karaś

Maria Karaś

4.

Zajęcia z aerobiku

Instruktor: Jakub Jurek

Starosta: Maria Drozd

Maria Działowska

5.

Gimnastyka rekreacyjna

Instruktor: Adam Skręt

Starosta : Elżbieta Błasiak, Barbara Guła

Teresa Paterak

6.

Zajęcia o charakterze korektywnym

Instruktor: Anna Domagała

Starosta: Władysława Buczek

Teresa Parterak

7.

Pływanie

Starosta: Gabriela Szczerba, Władysława Suchy

Teresa Paterak

8.

Grupa Nordic Walking

w trakcie formowania

Elżbieta Błasiak

 

9.

Sekcja ogrodnicza

Starosta: Gabriela Szczerba

Barbara Gadomska

 

10.

Sekcja malarska i rękodzieła

Starosta: Grażyna Pieróg Kotlarz

Maria Sowińska

11.

Sekcja fotograficzna

Starosta: Grażyna Pieróg Kotlarz

Maria Sowińska

 

12.

Sekcja brydżowa

Starosta: Krystyna Wałek Ostolska

Barbara Gadomska

 

13.

Grupa literacka

Starosta: Zofia Stachowicz

Grażyna Bieniek

 

14.

Grupa rowerowa

Starosta: Roman Rzeźnik

Grażyna Bieniek

 

15.

Sekcja pomocy koleżeńskiej

Starosta: Anna Tomporowska

Maria Karaś, Barbara Gadomska

16.

Kurs  j. angielskiego
(gr. początkująca)

Lektor: Monika Sołek

Starosta: Krystyna Tabor

Maria Karaś

17.

Kurs j. angielskiego
(gr. śr. zaawansowana)

Lektor : Monika Sołek

Starosta : Maria karaś

Maria Karaś