www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Plan zajęć grup i sekcji

Plan zajęć grup i sekcji MUTW 2021-2022

Drukuj PDF

Harmonogram zajęć  Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rok akademicki 2021-2022

Zajęcia sekcji MUTW w poszczególne dni tygodnia

Rodzaj zajęć, grupy, sekcje miejsce dzień tygodnia godziny zajęć instruktor starosta koordynator uwagi
Wykłady SCK, sala wystawiennicza piątek 12.30-14.00 nie dotyczy
Grażyna Bieniek od 10.09
Grupa teatralna Senior-Show centrum* ustalenia na bieżąco z grupą
Magdalena Betleja
M.Sowińska
Formacja taneczna "Gracja" centrum*, sala nr 12 wtorek 10.00-11.00 bez  choreografa M. Karaś M. Karaś
Formacja taneczna "Gracja" SCK, sala wystawiennicza lub sala nr 18 piątek 10.00-11.00 Alicja Skopińska Parys Maria Karaś Maria Karaś
Zajęcia z gimnastyki rekreacyjnej Klub lekkoatletyki, Solskiego 1(pod trybunami) wtorek, czwartek 9.00- 10.00 Adam Skręt Elżbieta Błasiak, Barbara Guła E. Błasiak 07.09.2021r.
Sekcja artystyczna, rękodzieło centrum, sala nr 8 2-gi i 4-ty czwartek m-ca 11.00-12.00 w trakcie rekrutacji do wybrania z grupy doraźnie Prezes Zarządu pierwsze spotkanie 14.10.2021
Zajęcia  muzyczno-ruchowe- korektywa centrum, sala nr 12 poniedziałek 10.00- 11.00 ,
I grupa,  11.00-12.00
II grupa
Joanna Rusek Maria Święch, wsparcie Janina Wiącek Teresa Paterak pierwsze spotkanie 04.10.2021
Grupa nordic walking pod samolotem, błonia piątek 9.00 E. Blasiak lub zewnętrzna firma E. Blasiak E. Błasiak na bieżąco
Sekcja tenisa stołowego Zespól Szkól Technicznych. Ul. Jagielończyka czwartek godz.17.00-18.00 nie dotyczy R. Banaś Renata Banaś od.07.10.2021
Sekcja rowerowa w plenerze każda środa godz. 10.00….. lub według ustaleń z grupą nie dotyczy Barbara Guła Barbara Guła na bieżąco
Sekcja ogrodnicza centrum, sala nr 8 każdy  pierwszy piątek m-ca 11.00-12.00 nie dotyczy Barbara Guła B. Gadomska pierwsze spotkanie 08.10.
Sekcja literacka (nowa odslona) centrum, sala nr 8 1 x w m-cu komunikaty przed wykładami
Grażyna Bieniek G. Bieniek od października
Sekcja fotograficzna-smartfony centrum , sala nr8 1i 3 czwartek m-ca godz. 15.00-16.00 w trakcie ustaleń do wybrania z grupy doraźnie Prezes Zarządu pierwsze spotkanie 14.10.2021
Kursy komputerowe (zewnętrzna firma) centrum sala nr8 ustalenia na bieżąco z organizatorem do ustalenia ze stowarzyszeniem Fundacja młodych Liderów nie dotyczy nie dotyczy od 23.09.2021
Sekcja brydżowa Hotel Polski 1x w tygodniu  godz. 17 - godz.17.00 nie dotyczy Krystyna Walek Ostolska Barbara Gadomska na bieżaco
Sekcja pomocy koleżeńskiej centrum, sala nr7 wg potrzeb i ustaleń grupy komunikaty przed wykładami nie dotyczy Anna Tomporowska Maria Karaś
nauka j. angielskiego centrum sala nr8 środa godz. 10.00….. lub według ustaleń z grupą Joanna Ochalik E.Błasiak Maraś Karaś pierwsz spotkanie 06.10.
nauka j. rosyjskiego centrum, sala nr 8 poniedziałek 13.00-14.00 Mela Maj do uzgodnienia Maria Karaś pierwsze spotkanie 04.10.2021
nauka j. niemieckiego centrum, sala nr 8 środa 14.00-15.00 Janusz Chojecki do uzgodnienia Maria Karaś pierwsze spotkanie o6.10
kurs tańca towarzyskiego centrum, sala nr 12 1x w tygodniu  godz. 17 - do ustalenia od października Alicja Skopińska Parys do uzgodnienia Maria Karaś październik

Pozostałe sekcje według ogłoszeń cotygodniowych podawanych przed wykładami

aktualizacja: 24.09.2021