www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Plan zajęć grup i sekcji

Plan zajęć grup i sekcji MUTW

Drukuj PDF

Harmonogram zajęć poszcególnych grup/sekcji w roku akademickim 2018/2019
ważny od 15.10.2018r.

Dni tygodnia

godzina

sala/obiekt

rodzaj zajęcia

Poniedziałek

9.00-10.00

MOSiR  basen

pływanie grupowe

w trakcie zapisów

godziny do ustalenia

KANA

j. angielski - I grupa

w trakcie zapisów

j.w (listopad)

KANA

j. angielski  - II grupa

w trakcie zapisów

j.w (listopad)

KANA

kurs komputerowy

do uzgodnienia

j.w

KANA

sekcja fotograficzna

zawieszona

j.w

KANA

sekcja malarska

 

18.00

SCK/sla nr 13

SENIOR SHOW





Wtorek

9.00- 10.00

SCK, sala nr 18 baletowa

Formacja Gracja/taniec

 

9.30- 10-30

Hala Sportowa

gimnastyka rekreacyjna

 

11.00-12.00

SCK/sala nr 13

Chór ECHO

 

17.00

Hotel Polski

sekcja brydżowa

 

 

 

 

Środa

9,00-11.00

SCK, sala nr 18 baletowa

aerobik (2 grupy po 1 godzinie)

 

10.30-11.30

MOSiR Basen

pływanie grupowe

 

10.30

w plenerze

grupa rowerowa

 

16.30-17.30

II LO

Formacja Gracja

 

 

 

 

Czwartek

9.30-10.30

Hala sportowa

gimnastyka rekreacyjna

 

8.30-9.30

SCK, sala nr 18/baletowa

zajęcia ruchowe przy muzyce

 

9.30-10.30

SCK, sala nr 18/baletowa

zajęcia ruchowe przy muzyce

 

16.00-17.00

II LO

Formacja Gracja

 

17.00-

aula ZST (ul. Jagiellończyka)

zajęcia tenisa stołowego

 

 

 

 

Piątek

12.00- 14.00

SCK/sala nr 1

wykłady

Sobota

16.00

w plenerze (szczegóły do ustalenia ze starostą

nordic-walking

Aktualizacja: 15.10.2018
W sali baletowej SCK obowiązują pantofle gimnastyczne.

Spotkania sekcji ogrodniczej według uzgodnień ze starostą grupy kol. Gabrielą Szczerba tel. 504286389
Spotkania sekcji pomocy koleżeńskiej według uzgodnień z kol. Stanisławą Rączka tel. 510585297


Sekcje MUTW i ich opiekunowie

Grupy i sekcje zainteresowań działające w roku akademickim 2018/2019

Lp.

Sekcja/grupa zainteresowań

Prowadzący/ starosta grupy

Koordynator ze strony Zarządu

1.

Grupa teatralna

SENIOR SHOW

Reżyser: Magdalena Kriger

Starosta: Cecylia Lipa

Maria Sowińska

2.

Chór ECHO

Dyrygent: Małgorzata Leśniak

Starosta: Ewa Siembida

Z-ca starosty: Aleksandra Ryba

Barbara Gadomska

3.

Formacja par tanecznych GRACJA

Choreograf: Alicja Skopińska-Parys

Starosta: Maria Karaś

Maria Karaś

4.

Zajęcia z aerobiku

Instruktor: Jakub Jurek

Starosta: Maria Drozd

Maria Działowska

5.

Gimnastyka rekreacyjna

Instruktor: Adam Skręt

Starosta : Elżbieta Błasiak, Barbara Guła

Teresa Paterak

6.

Zajęcia o charakterze korektywnym

Instruktor: Anna Domagała

Starosta: do uzupełnienia

Teresa Paterak

7.

Pływanie

Starosta: Gabriela Szczerba, Władysława Suchy

Teresa Paterak

8.

Grupa Nordic Walking

Starosta; Elzbieta Błasiak

Elżbieta Błasiak

 

9.

Sekcja ogrodnicza

Starosta: Gabriela Szczerba

Barbara Gadomska

 

10.

Sekcja tenisa stołowego

 

Starosta: Elzbieta Błasiak

Elzbieta Błasiak

11.

Sekcja fotograficzna

Starosta: Grażyna Pieróg Kotlarz

Maria Sowińska

 

12.

Sekcja brydżowa

Starosta: Krystyna Wałek Ostolska

Barbara Gadomska

 

13.

Grupa literacka

Starosta: Zofia Stachowicz

Grażyna Bieniek

 

14.

Grupa rowerowa

Starosta: Roman Rzeźnik

Grażyna Bieniek

 

15.

Sekcja pomocy koleżeńskiej, wolontariat

Starosta: Anna Tomporowska

Maria Karaś, Barbara Gadomska

16.

Kurs j. angielskiego (gr. początkująca)

Lektor: Monika Sołek

Starosta: Krystyna Tabor

Maria Karaś

17.

Kurs j. angielskiego (gr. śr. zaawansowana)

Lektor : Monika Sołek

Starosta :Maria karaś

Maria Karaś

18.

Kurs komputerowy

W trakcie formowania

Barbara Gadomska

19.

Sekcja malarska i rękodzieła

Zawieszona?

 

Aktualizacja 16.10.2018