www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci » 100-rocznica Odzyskania Niepodległości obchodzona na MUTW

100-rocznica Odzyskania Niepodległości obchodzona na MUTW

Drukuj PDF

Święto Niepodległości w Przedszkolu Nr 13
W dniu 9.11.2018 r słuchacze MUTW zostali zaproszeni na uroczystość  ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI ,które odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr  13 na ul. Łukasiewicza. Po występie dzieci i wspólnym śpiewie pieśni patriotycznych, odśpiewaliśmy HYMN POLSKI, który wykonywany był jednocześnie w całej Polsce o godz.11.11. Na zakończenie uroczystości  i wspólnym  zdjęciu, dzieci  zostały  obdarowane słodyczami  od  słuchaczy MUTW.

Rajd rowerowy do Połańca
W dniu 10 listopada 2018 roku odbył się rajd rowerowy do Połańca w ramach uczczenia 100-rocznicy odzyskania niepodległości, w którym wzięła udział nasza  sekcja rowerowa.<


Zespół Szkół Technicznych
W dniu 16.11.2018 roku w ramach ogólnopolskiego PROGRAMU”NIEPODLEGŁA  ŁĄCZY  POKOLENIA”, Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku został zaproszony do udziału w akademii Zespołu Szkół Technicznych wraz z naszymi gośćmi, Łańcuckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.  Występ został zainaugurowany uroczystym Polonezem kompozycji Wojciecha Kilara w wykonaniu Formacji „Gracja” MUTW, za co został nagrodzony długimi brawami.

Koncert  w DPS
W dniu 27 listopada 2018 roku nasz chór „Echo” wraz z solistkami Senior Show, odwiedził pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej(Smoczka), z koncertem niepodległościowym, który zakończył świętowanie 100- rocznicy przez MUTW.