www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Teatralno-kabaretowa Senior Show » Koniec roku akademickiego 2021/2022 na MUTW

Koniec roku akademickiego 2021/2022 na MUTW

Drukuj PDF

W dniu 24 czerwca 2022r Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku uroczyście zakończył rok akademicki 2021/2022. Po krótkiej części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowa z udziałem wszystkich grup artystycznych MUTW. Senior Show wystąpił z półgodzinnym z koncertem pt. "Przetańczyć całą noc".

Słuchacze bawili się słuchając piosenek w rytmie walca, twista, cza-czy czy tanga przeplatane monologami w wykonaniu Barbary Wiącek i Janusza Pacholca.

Grupa śpiewająca Senior Show w składzie : Cecylia Lipa, Mariola Kowalska, Urszula Sztorc i Maria Sowińska, wykonała piosenki: "Być kobietą", "Przetańczyć   całą noc", "Rudy rydz", "Jesienne róże", "Bo ja się boję...", "Serduszko puka", "Tango Notturno", ""Karuzela".
Na akordeonie akompaniował Zbigniew Pietrzyk.

Koncert prowadziła Maria Sowińska oraz Janusz Pacholec.

Dziękujemy słuchaczom MUTW za fantastyczny odbiór naszego koncertu.link do filmu: https://youtu.be/qWmbRbbgVnclink do filmu:https://youtu.be/N8Pvic5N_0Ulink do filmu:https://youtu.be/DBcnNUaSjg0link do filmu:https://youtu.be/uxCWyvM8Hsclink do filmu: https://youtu.be/T7Pv6_hujzIlink do filmu: https://youtu.be/rN5qNr1DZj