www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Malarska » Sekcja malarska MUTW roku akademickim 2017/2018

Sekcja malarska MUTW roku akademickim 2017/2018

Drukuj PDF

Jak wszyscy studenci MUTW tak i sekcja malarsko - rękodzielnicza rozpoczyna nowy rok akademicki 2017/2018, a tym samym drugą dekadę. Ale po kolei, wracamy do czerwca 2017 mimo nielicznej grupy członkowie MUTW sekcji malarskiej działali prężnie i widać było efekty ich pracy Grażyna Pieróg-Kotlarz i Teresa Niedzielska brały udział w III plenerze „Z nurtem Wisłoki”, którego organizatorem był Klub Środowisk Twórczych TMZM i SOKiS Chorzelów. Uczestniczki wraz z innymi zwiedzały ciekawe miejsca Gminy Mielec. Efektem wakacyjnej pracy – pleneru była wystawa zorganizowana od 6-20.10.2017 w Chorzelowie. Wernisaż odbył się 7.10.2017, w którym obie panie wzięły udział.

Grażyna Pieróg-Kotlarz otrzymała wyróżnienie w kategorii fotografia (kolaż zabytków i ciekawych miejsc Gminy Mielec)

Pozostali uczestnicy, w tym Teresa Niedzielska, otrzymali wyróżnienia od sponsora - TMZM

8.08.2017 odbył się wernisaż w Tarnobrzeskim Domu Kultury zorganizowany przez KŚT TMZM - „CZŁOWIEK EPOKI”.

FOT-3

8.09.2017 opiekunka grupy malarsko-rękodzielniczej, Grażyna Pieróg-Kotlarz wzięła udział w DNIACH MIELCA zorganizowanych na terenie ODK Mielec przedstawiając swoje obrazy oraz pracowała z dziećmi malując z nimi i udzielając porad chętnym do uczenia się tej sztuki.

7-20.10.2017 odbyły się II MIELECKIE DNI SENIORA podczas których obchodziliśmy Jubileusz 10-lecia MUTW
Grażyna Pieróg-Kotlarz i Teresa Niedzielska wystawiły swoje obrazy z grupą seniorów z KŚT równocześnie reprezentując MUTW.

akryl na podłożu fakturowanym - wiosna
akryl – jesień

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w działalności sekcji. każdy ma możliwość nauczenia się czegoś nowego lub utrwalenia czy podzielenia się z innymi swoimi umiejętnościami. Wszyscy pracujemy jako wolontariusze.