www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW » Ogłoszenia MUTW z dnia 17.02.2023

Ogłoszenia MUTW z dnia 17.02.2023

Drukuj PDF

Kolejne spotkanie  w dniu 24.02.2023 , godz. 12.30,  Sala nr 3  Samorządowe Centrum Kultury. Temat wykładu: „Łatwe rozwiązania trudnych przypadków” Pomoc podologa w problemach ze stopami, Klaudia Sypek i Paula Plucińska
1. Informujemy  i zapraszamy chętnych słuchaczy do udziału w grupie wokalnej zainicjowanej przez  byłych członków Chóru Echo, że pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na dzień 21.02.2023 (wtorek) godz. 16.00 w Centrum, ul. M.C. Skłodowskiej 4, pokój nr 12. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych

2. Język migowy  -  pierwsze spotkanie podamy w przyszłym tygodniu po ustaleniu z lektorem.
Język niemiecki –  na spotkanie organizacyjne z lektorem ,  zainteresowanych zapraszamy we czwartek, 23.02. godz. 14.00, Centrum  sala  nr 7

3. W imieniu V-ce Prezesa  MUTW, Janusza Pacholca, koordynującego prace zespołu projektowego, serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie zespołu w dniu 20.02.2023, godz.14.00, pokój nr 9 Centrum.
Dla przypomnienia skład zespołu: Teresa Ciszek Maria, Działowska, Alfred Kamiński, Halina Kardyś, Urszula  Malińska, Teresa Mazurkiewicz, Krystyna Walek Ostolska, Krystyna Stefańska.
4.
Informuję, zainteresowanych grą w brydża - nauką, że istnieje możliwość spotkań z instruktorem w Klubie Seniora Radość, Centrum, ul. Skłodowskiej 4. Spotkania brydżowe odbywają się we czwartki w godz. 15.15.

5. W schronisku mieleckim przebywa wiele piesków i kotów, które bardzo chętnie skorzystają z naszych niepotrzebnych  rzeczy, zalegających w domu (  stare koce, ręczniki, pościel).
Z inicjatywy kol. Elżbiety, która wiele razy organizowała zbiórkę na rzecz mieleckiego schroniska, zwracam się do osób , które mogą wyzbyć się  tych niepotrzebnych rzeczy lub wesprzeć zakupem karmy dla zwierząt bezdomnych o kontakt z Elżbietą Błasiak, tel. 515152019.

6. Przypominamy o obowiązku uregulowania składek członkowskich na II semestr  oraz zajęcia częściowo odpłatne:
Wszelkie opłaty regulujemy do końca miesiąca lutego.
- u skarbnika w każdy czwartek, godz. 12.00-14.00, pokój nr 7 Centrum, w piątki przed i po wykładach lub bezpośrednio na konto (numer konta na tablicach ogłoszeń i na naszej stronie internetowej).
Wysokość składki bz. 40 zł za semestr.
- Opłaty za udział w zajęciach  częściowo odpłatnych; bezpośrednio u starostów danej grupy i uzależnione są od opłaconej również składki członkowskiej.  

Prezes Zarządu MUTW
Elżbieta Kwiatkowska