www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW » Ogłoszenia MUTW z dnia 02.12.2022

Ogłoszenia MUTW z dnia 02.12.2022

Drukuj PDF

Kolejne spotkanie  w dniu 9.12.2022 roku, godz. 12:30 sala nr 3 SCK. Temat wykładu: ”Tradycje Bożonarodzeniowe w Polsce”- Monika Jagustyn-Tokarz

1. W dniu 10.12.2022 roku (sobota) grupa Nordic Walking spotyka się o godz. 10:30 na Błoniach pod samolotem i maszeruje pod Dworek Oborskich, kolejno Muzeum Jadernych do obejrzenia ciekawej wystawy.
Marsz zakończy się  spotkaniem przy kawie i dobrym ciastku. Osoby chętne proszone o kontakt z kol. Elżbietą Błasiak. W przypadku deszczu lub innej złej pogody marsz będzie przełożony.

2. Zaproszenie Prezydenta Miasta Mielca Jack Wiśniewskiego:
O godzinie 16:30 na placu Armii Krajowej rozpoczną się Mikołajkowe śpiewanki, które poprowadzi zespół wokalny Kameleon z Domu Kultury SCK w Mielcu.
W trakcie śpiewanek będzie można napić się darmowej przepysznej, gorącej czekolady.
O godzinie 16:45 planowane jest wspólne z Prezydentem Miasta Mielca Jackiem Wiśniewskim włączenie oświetlenia świątecznej choinki na placu Armii Krajowej.
Tradycyjne spotkanie ze Świętym Mikołajem połączone z rozdawaniem wcześniej przygotowanych paczek, odbędzie się tak jak ostatnio w Samorządowym Centrum Kultury o godz. 17:00.

3. Wernisaż Szopek Krakowskich:
Dom Kultury SCK w Mielcu zaprasza na wernisaż wystawy szopek krakowskich Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, który odbędzie się w piątek 2 grudnia 2022 roku o godz. 18:00 w Galerii ESCEK Domu Kultury SCK w Mielcu. Otwarcie uświetni występ Zespołu Muzyki Dawnej „Hortus Musicus”.
Zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowe prace, nagradzane i wyróżniane w Konkursach Szopek Krakowskich na przestrzeni ostatnich 50 lat.

4. Dodatkowy wykład - prelekcja w dniu 14.12.2022 (środa)
Firma AUDICA, wystąpiła  do naszego Uniwersytetu z propozycją prelekcji na temat profilaktyki słuchu, połączonej z bezpłatnymi badanami przesiewowymi.
Termin prelekcji i badania został ustalony na dzień 14.12.2022 ( środa) o godz. 12.30.
Miejsce prelekcji ; Aula w Centrum, ul. Skłodowskiej 4
Badanie poszczególnych grup w odrębnej Sali (8 lub 9) Centrum

Wszystkim pacjentom, którzy biorą udział w akcji, firma zapewnia później bezpłatne konsultacje, badania lub poszerzoną diagnostykę w Gabinecie na Al. Niepodległości 1.
Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Elżbieta Kwiatkowska
Prezes Zarządu MUTW