www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW 2018-2019 » Ogłoszenia MUTW na dzień 01 lutego 2019

Ogłoszenia MUTW na dzień 01 lutego 2019

Drukuj PDF

Kolejne spotkanie MUTW odbędzie się w dniu 08.02.2019r. o godzinie 12.30   w Sali nr 1 Domu Kultury SCK.
Temat spotkania w dniu 01 luty 2019 roku: Lucyna Ćwierciakiewiczowa , kobieta niekonwencjonalna - Dr Izabela Wodzińska,

Przypomnienia:
1. Przypominamy o  zapisach do sekcji artystycznej (malarstwo, rękodzieło), czasowo zawieszonej.  Bardzo prosimy o zgłaszanie się osób, które posiadają jakiekolwiek zdolności w tym zakresie i mogłyby wesprzeć, nauczyć jakichkolwiek czynności artystycznych. Również zapraszamy osoby  zainteresowane tymi pracami, nauką.  Na wszystkich oczekuje koleżanka Grażyna Kotlarz Pieróg, po wykładach lub telefonicznie:  664 425 398.


2. W miesiącu lutym planowany jest wyjazd do Solca Zdroju na baseny, termin 11 luty (poniedziałek).
Odpłatność  45 zł dla  słuchaczy Uniwersytetu, 50 zł dla pozostałych osób.
Ze względów ekonomicznych, wyjazd uzależniony od ilości chętnych, tj min.40 osób.
Zapisy przyjmuje kol. Teresa Paterak od dnia dzisiejszego.

3. Przypominamy o organizowanym przez Zarząd MUTW  tradycyjnym spotkaniu integracyjnym organizowanym w dniu 14 luty 2019 (czwartek) 2019r.
Miejsce imprezy: Restauracja Imperium.
Początek imprezy godzina 17.00 – zakończenie 22.00
Odpłatność w wysokości : 45 zł od osoby  członkowie MUTW, 55 zł od osoby - niezrzeszeni,
przyjmuje: kol. Renata Banaś, Tel 888 972 690 , już tylko do końca bieżącego tygodnia.

4. Przypominamy o dokonywaniu wpłat członkowskich na II semestr w niezmienionej wysokości 30zł/ osoby do końca m-ca lutego. Wpłat można dokonać u skarbnika MUTW ,kol. Janiny Wiącek przed i po wykładach lub na konto bankowe. Numer konta podany na tablicy ogłoszeń.  Również  starostów  poszczególnych grup/sekcji ,  prosimy o aktualizację list chętnych do uczestnictwa  w poszczególnych sekcjach/ grupach, wraz z uregulowaniem wpłat za II semestr, do końca lutego 2019r.

5. Prosimy starostów poszczególnych grup/sekcji o pozostawienie list obecności w zajęciach za m-c styczeń, w teczce MUTW, w pomieszczeniu portierni SCK (bardzo pilne).

Informacje bieżące:
6. Aktualnie trwają zapisy na kolejną edycję kursu komputerowego :
„obsługa Internetu dla średniozaawansowanych” który, który zostanie uruchomiony  od 1 marca 2019 roku. Harmonogram z programem i rozkładem zajęć zostanie podany przed kolejnymi zajęciami. Zapisy  chętnych z MUTW  przyjmuje Barbara Gadomska. Odpłatność za 20 godzin kursu 100 zł od osoby.

7. Na tablicy ogłoszeń znajduje się dokładny rozkład dojazdu autobusem MKS z każdego  przystanku w Mielcu do Restauracji Imperium oraz powrotu.  W związku z tym, że MKS dokładnie spełnia te warunki, Zarząd MUTW podjął decyzję o nie wynajmowaniu dodatkowego środka transportu i ponoszenia dodatkowych kosztów imprezy.
Rozkład  ten również zostanie umieszczony w aktualnościach na stronie internetowej MUTW.

8. Informujemy wszystkich nowych członków Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy zadeklarowali  swoje członkostwo na Uniwersytecie, że są do odebrania materiały dotyczące działalności na MUTW  wydane z okazji 10-lecia (2017r), które jeszcze posiadamy. 
Zapraszamy do biura Uniwersytetu, ul. Biernackiego 1/43 we czwartki, w godzinach dyżuru (12.00-14.00).
Dodatkowo prosimy o zapoznanie się z kodeksem etycznym MUTW (dostępny na tablicy ogłoszeń), który z pewnością przybliży, ustalone zasady moralne, jakie obowiązują słuchaczy.

Informacje kulturalne na najbliższy tydzień:
9. Informujemy, że 2 lutego 2019 roku odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru „AKORD” ZNP i SCK oraz Chóru Kameralnego”Belfersingers”, godz. 19.30 kościół pw.MBNP.

10. 5 lutego 2019 roku o godzinie 17.00 w Sali widowiskowej Domu Kultury SCK odbędzie się koncert Filharmonii Lwowskiej. Bilety w cenie 20 zł i 15zl. Do nabycia w kasie kina.

11. 6 lutego – wystawa edukacyjna „Wiklina - nie tylko rzemiosło” z Centrum Wikliniarstwa z Rudnika nad Sanem – Centru Wystawienniczo-Promocyjne w Domu Kultury SCK .

Pozostałe informacje kulturalne zostaną zaprezentowane na naszym kolejnym spotkaniu.

Prezes Zarządu MUTW
Elzbieta Kwiatkowska