www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci » Szkolenie MUTW w zakresie ochrony danych osobowych

Szkolenie MUTW w zakresie ochrony danych osobowych

Drukuj PDF

W dniu 17 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Restauracji MANUKA w Mielcu  odbyło się szkolenie z ochrony danych osobowych w świetle zmieniających się przepisów (RODO).


Organizatorem szkolenia był Rzeszowski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (ROWES) w subregionie II współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Szkolenie przeprowadził radca Prawny pan Michał Nowak, który w ciekawy i  przystępny sposób przedstawił system ochrony danych osobowych wynikający z przepisów Rozporządzenia Parlamentu europejskiego i Rady Unii Europejskiej z 27 kwietnia 2016 roku (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 roku.

W szkoleniu wzięli udział członkowie władz i starostowie grup/sekcji Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 

Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały szkoleniowe, a w trakcie trwających zajęć mieli okazję uzyskać wyjaśnienia na interesujące ich zagadnienia.

Nad przebiegiem szkolenia czuwała pani Klaudia Lenart – animator z Biura Obsługi Powiatu Mieleckiego ROWES za co jej serdecznie dziękujemy.

Feliks Czop